60" x 3/4" Stainless Steel Moveable Foodservice Gas Connector 1675BP60-V
FREE SHIPPING*
* See shipping policy
Stainless Steel Moveable Foodservice 60" Gas Connector 1675BP60 Features:
SHIPPING: Requires 3 to 5 Business Days Read more
Shipping: Requires 5 to 7 Business Days
SKU: #1675BP60-V
Categories:
[ts_button link="https://foodserviceequipmentdepot.com/wp-content/uploads/2025/07/ES-D-BlueHose.pdf" target="_blank" add_icon="1" font_icon="fas fa-file-pdf" alignment="ts-aligncenter"]Download Spec Document[/ts_button]
Model: 1675BP60
Size: 3/4"
Length: 60" (1,524 mm)
[ts_button link="https://foodserviceequipmentdepot.com/wp-content/uploads/2025/07/IOM-D-1016.pdf" target="_blank" add_icon="1" font_icon="fas fa-file-pdf" alignment="ts-aligncenter"]DOWNLOAD INSTRUCTION MANUAL[/ts_button]
Specifications Descriptions
No Specifications
Save up to 30% on Commercial Kitchen Essentials!