72" x 3/4" Stainless Steel Moveable Foodservice Gas Connector 1675BP72-V
FREE SHIPPING*
* See shipping policy
Stainless Steel Moveable Foodservice 72" Gas Connector 1675BP72 Features:
SHIPPING: Requires 3 to 5 Business Days
Read more
Shipping: Requires 5 to 7 Business Days
SKU: #1675BP72-V
Categories:
[ts_button link="https://www.watts.com/dfsmedia/0533dbba17714b1ab581ab07a4cbb521/45581-source/638868872910000000/es-d-bluehose.pdf?qh=1675BP72" target="_blank" add_icon="1" font_icon="fas fa-file-pdf" alignment="ts-aligncenter"]Download Spec Document[/ts_button]
Model: 1675BP72
Size: 3/4"
Length: 72" (1,829mm)
[ts_button link="https://www.watts.com/dfsmedia/0533dbba17714b1ab581ab07a4cbb521/43233-source/iom-d-1016" target="_blank" add icon="1" font_icon="fas Fa-file-pdf" alignment="ts-aligncenter"] DOWNLOAD INSTRUCTION MANUAL[/ts_button]
Specifications Descriptions
No Specifications
Save up to 30% on Commercial Kitchen Essentials!