96" Full Service Display Case Cooler BFSV-96SQ-M
FREE SHIPPING*
* See shipping policy
SHIPPING: Requires 7 to 10 Business Days https://youtu.be/FJC4_F0opug
Read more
Shipping: Requires 5 to 7 Business Days
SKU: #BFSV-96SQ-M
Categories:
[ts_button link="https://foodserviceequipmentdepot.com/wp-content/uploads/2025/06/HOWR-CMS40E-C-LED.pdf" target="_blank" add_icon="1" font_icon="fas fa-file-pdf" alignment="ts-aligncenter"]Download Spec Document[/ts_button]
Length: 95 ⅝”
Width: 35 ⅝"
Height: 51.5"
Volts: 115
Amps:3.9
Plug NEMA 5-15P
BUTH 5320
SUCTION 25F
Specifications Descriptions
No Specifications
Save up to 30% on Commercial Kitchen Essentials!