Clearance New 24" Countertop Gas Charbroiler NG or LP Hot Zone HZ-CB24-M-CL
FREE SHIPPING*
* See shipping policy
Clearance 24" Countertop Gas Charbroiler NG or LP Hot Zone HZ-CB24-M Features:
SHIPPING: Requires 3 to 4 Business Days
https://www.youtube.com/watch?v=UEtZDfez9Sc Read more
Shipping: Requires 5 to 7 Business Days
SKU: #HZ-CB24-M-CL
Categories: CLEARANCE CORNER
Clearance - Hot Zone Commercial Charbroilers
Act now — clearance stock is limited and available while supplies last!
Thank you for viewing our quality commercial restaurant equipment online at The Foodservice Equipment Depot. We are your trusted food equipment supply store in Canada based out of Calgary, AB. The FED has answers for your how-to's, product guides, specifications, drawings, discount pricing and shipping questions. If you are wanting to buy used or new food equipment in stock at our warehouse, please contact us today for a quote. [ts_button link="https://foodserviceequipmentdepot.com/wp-content/uploads/2025/11/HZ-CB24-M.pdf" target="_blank" add_icon="1" font_icon="fas fa-file-pdf" alignment="ts-aligncenter"]Download Spec Document[/ts_button]
[ts_button link="https://foodserviceequipmentdepot.com/wp-content/uploads/2025/11/Hot_zone_charbroiler_manual.pdf" target="_blank" add_icon="1" font_icon="fas fa-file-pdf" alignment="ts-aligncenter"] DOWNLOAD INSTRUCTION MANUAL[/ts_button]
Specifications Descriptions
No Specifications
You May Also Like
Save up to 30% on Commercial Kitchen Essentials!